Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Zwykłą

Sobota, 06 Luty 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Zwykłą

• Bardzo serdecznie witam wszystkich na naszym niedzielnym spotkaniu na Eucharystii. Przypominam, że Msze Święte w niedzielę w naszej Parafii są o godz. 8.30, 10.30 i 12.00, a w tygodniu o 17.00. Z Sakramentu Pokuty możemy skorzystać przed każdą Mszą Świętą.
  • Przypominam o zasadach związanych z pandemią. Nosimy maseczki, zachowujemy dystans i dezynfekujemy ręce.
  • Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone do puszki na rzecz sióstr karmelitanek. Zebraliśmy 173,50zł.
  • W liturgii Kościoła wspominamy w środę św. Scholastykę. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.45.
  • 11 lutego, w czwartek, wspominamy Matkę Bożą z Lourdes. W tym dniu przeżywamy Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy Świętej o godzinie 17.00 będziemy modlić się w intencji chorych i starszych parafian. Osoby chętne będą mogły przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych.
  • Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych i modlitwy w naszych potrzebach.
  • Pod chórem do nabycia tygodnik Niedziela.
  • Biuro Parafialne czynne codziennie po Mszy Świętej.
  • Dziękuje mieszkańcom odcinka pod Osiek i Pisiak za rozebranie dekoracji świątecznych i posprzątanie Kościoła. W marcu proszę mieszkańców odcinka od starej szkoły do państwa Sochackich.

W nowym tygodniu życzę, wiele zdrowia, opieki Matki Bożej oraz Bożego błogosławieństwa