Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą

Sobota, 30 Styczeń 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą

• Przeżywamy dziś 68 Światowy Dzień Trędowatych. Przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz sióstr Karmelitanek z Łasina, z okazji dnia osób konsekrowanych, który przeżywać będziemy 02 lutego.
  • Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na rzecz mieszkańców Chorwacji. Zebraliśmy 264zł.
  • 02 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu ogarniamy naszą modlitwą osoby konsekrowane. Podczas Mszy Świętych poświęcenie świec. Na godzinę 17.00 zapraszam dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej. W święto Ofiarowania Pańskiego kończymy czas Bożego Narodzenia.
  • W środę wspominamy św. Błażeja patrona od chorób gardła. Po Mszy Świętej bł. Błażejowe. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej o godzinie 16.45.
  • W tym tygodniu przeżywamy dni eucharystyczne. W I czwartek Adoracja Najświętszego o godzinie 16.00 w intencji kapłanów i nowych powołań, w I piątek miesiąca od godziny 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i zawierzenie naszego życia Sercu Pana Jezusa. W I sobotę miesiąca od godziny 8.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Podczas Adoracji możemy skorzystać z Sakramentu Pokuty.
  • W piątek od godziny 9.00 odwiedzę chorych.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w św. Błażeja, w piątek św. Agatę w sobotę św. Pawła Miki i Towarzyszy.
  • Pod chórem do nabycia tygodnik Niedziela.
  • Biuro Parafialne czynne codziennie po Mszy Świętej.
  • Dziękuje mieszkańcom odcinka Kominy Osiedle za troskę o naszą świątynię w styczniu. W lutym proszę o sprzątanie kościoła mieszkańców odcinka pod Osiek i Pisiak, a w marcu od starej szkoły do państwa Sochackich.

W nowym tygodniu życzę, wiele zdrowia, opieki Matki Bożej oraz Bożego błogosławieństwa