Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Zwykłą

Sobota, 23 Styczeń 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Zwykłą

• Dzisiejsza Niedziela to Niedziela Słowa Bożego. Niech wskazówki Pana Boga będą dla nas drogowskazem w drodze do Nieba. Starajmy się często czytać i rozważać Pismo Święte, które jest Słowem samego Boga.
  • Dziś także przeżywamy Dzień Solidarności z Chorwacją. Przed kościołem zbiórka do puszek dla poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi. Bardzo zachęcam, żebyśmy pomogli tym, którzy stracili dorobek swojego życia.
  • Zmarł śp. Kazimierz Czyżniewski, Tata naszego pana organisty. Pogrzeb w poniedziałek w Farze w Brodnicy o 13.00. Msze Święte za śp. Kazimierza zostaną odprawione w naszej parafii 02 lutego o godz. 17.00, 16.02 o godz. 17.00 od Rady Gospodarczej i 21.02 o godz. 12.00 od Rady Duszpasterskiej.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek święto nawrócenia św. Pawła, we wtorek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 16.45, w czwartek św. Tomasza z Akwinu.
  • Ze spowiedzi możemy skorzystać codziennie przed Mszą Świętą.
  • Pod chórem do nabycia tygodnik Niedziela.
  • Biuro Parafialne czynne codziennie po Mszy Świętej.
  • W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy 68 Światowy Dzień Trędowatych. Przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz sióstr Karmelitanek z Łasina z okazji dnia osób konsekrowanych, który przeżywać będziemy 02 lutego.
  • W styczniu proszę o troskę o nasz kościół i teren przykościelny mieszkańców odcinka Kominy – Osiedle, a w lutym mieszkańców odcinka pod Osiek i Pisiak.

W nowym tygodniu życzę, wiele zdrowia, opieki Matki Bożej oraz Bożego błogosławieństwa