Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego

Niedziela, 10 Styczeń 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego

• Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia. W tradycji polskiej kolędy i świąteczny wystrój kościołów pozostaje do święta Ofiarowania Pańskiego, które przypada 02 lutego. W dniu dzisiejszym poświęcimy wodę, którą możemy zabrać do naszych domów.
  • Bóg zapłać za ofiary złożone do puszki na misję. Zebraliśmy 139zł.
  • Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.
  • Zachęcam do zamawiania Mszy Świętych i modlitwy w naszych intencjach, intencjach naszych bliskich i o dar życia wiecznego dla zmarłych.
  • Pod chórem do nabycia tygodnik Niedziela.
  • Proszę o segregację śmieci na cmentarzu i w miarę możliwości zabieranie ich do domu.
  • W styczniu proszę o troskę o nasz kościół i teren przykościelny mieszkańców odcinka Kominy – Osiedle, a w lutym mieszkańców odcinka pod Osiek i Pisiak.
  • Porządek kolęd:

Poniedziałek, 11 stycznia, od godz. 15.30 – Opalenica

Wtorek, 12 stycznia, od godz. 15.30 – Kominy Nowe Osiedle

Środa, 13 stycznia, od godz. 15.30 – Poniatówki

Czwartek, 14 stycznia, od godz. 15.30 – pod Brodnicę od państwa Kwiatkowskich do plebanii

Piątek, 15 stycznia, od godz. 15.30 – pod Brodnicę od państwa Chojnowskich do państwa Wiśniewskich

Osoby, które nie przyjęły kolędy w swoim terminie mogą umówić się na indywidualny termin dzwoniąc pod nr tel. 574 866 773, lub bezpośrednio zgłaszając się do mnie.

W nowym tygodniu życzę wiele zdrowia oraz Bożego błogosławieństwa