Ogłoszenia parafialne na 2 Niedzielę po Narodzeniu Bożym

Niedziela, 03 Styczeń 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na 2 Niedzielę po Narodzeniu Bożym

• Druga niedziela po Narodzeniu Bożym uświadamia nam, że prawda o Bożym Narodzeniu ma trwać w naszej codzienności.
  • Bóg zapłać za ofiary złożone do puszki na Fundusz Obrony Życia. Zebraliśmy 191,50zł.
  • W środę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte w porządku niedzielnym. Podczas Mszy Świętych poświęcimy kredę i kadzidło. W uroczystość Objawienia Pańskiego modlimy się w intencji misji i wspieramy materialnie pracę misjonarzy. Przed Kościołem zbiórka do puszek na ten cel, także ofiary złożone przy odwiedzeniu żłóbka przekazane zostaną na misję.
  • W czwartek I czwartek miesiąca od 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi i modlitwy w intencji powołań i kapłanów.
  • W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych.
  • W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Chrztu Pańskiego. Przypomnimy sobie znaczenie sakramentu Chrztu świętego. Podczas Mszy Świętej poświęcenie wody, którą będziemy mogli zabrać do naszych domów.
  • Możemy zamawiać Msze Święte na rok 2021.
  • Pod chórem niedziela i inna prasa katolicka.
  • W styczniu proszę o troskę o nasz kościół mieszkańców odcinka Kominy – Osiedle, a w lutym mieszkańców odcinka pod Osiek i Pisiak.
  • Porządek kolęd:

Niedziela, 03 stycznia, od godz. 13.00 Gorczeniczka

Poniedziałek, 04 stycznia, od godz. 15.30 pod Kominy od państwa Moszczyńskich do państwa Bartoszewskich

Wtorek, 05 stycznia, od godz. 15.30 – Kominy od państwa Urbańskich do państwa Brokos

Środa, 06 stycznia, od godz. 13.00 – Moczadła

Poniedziałek, 11 stycznia, od godz. 15.30 – Opalenica

Wtorek, 12 stycznia, od godz. 15.30 – Kominy Nowe Osiedle

Środa, 13 stycznia, od godz. 15.30 – Poniatówki

Czwartek, 14 stycznia, od godz. 15.30 – pod Brodnicę od państwa Kwiatkowskich do plebanii

Piątek, 15 stycznia, od godz. 15.30 – pod Brodnicę od państwa Chojnowskich do państwa Wiśniewskich

Niech Bóg nam błogosławi i obdarza nas swoimi łaskami