Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny

Niedziela, 27 Grudzień 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny

• Przeżywamy oktawę świąt Bożego Narodzenia. Dzisiejsza niedziela to niedziela świętej Rodziny. Prośmy dziś, aby każda rodzina oparta była na miłości, szacunku i wzajemnej pomocy. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz obrony życia.
  • W czwartek ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszam na godzinę 16.00 na nabożeństwo dziękczynno – błagalne i Mszę Świętą w intencji naszej wspólnoty parafialnej.
  • W piątek nowy rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte w porządku niedzielnym. W nowy rok przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszą Świętą.
  • 02 stycznia w sobotę I sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8.00.
  • W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy wizytę duszpasterską – kolędę. Każda kolęda rozpocznie się Mszą Świętą za dany odcinek kolędowy i będzie w zachowaniu pełnego reżimu sanitarnego.
  • Możemy zamawiać Msze Święte na rok 2021.
  • W styczniu proszę mieszkańców odcinka Kominy – Osiedle, a w lutym mieszkańców odcinka pod Osiek i Pisiak o troskę nasz kościół.
  • Porządek kolęd:

Niedziela, 27 grudnia, od godz. 13.30 – Gorczenica-centrum, od państwa Bytner do państwa Sochackich

Poniedziałek, 28 grudnia, od godz. 15.30 – pod Osiek, od państwa Ruteckich do państwa Pszuk i Pisiak, od państwa Janickich

wtorek 29 grudnia, od godz. 15.30 – pod Brodnicę prawa strona, od państwa Felka do państwa Bieńkowskich

Środa, 30 grudnia, od godz. 15.30 – pod Szczukę, lewa i prawa strona

Sobota, 02 stycznia, od godz. 10.30 – od pańtwa Śosińskich do państwa Gajda

Niedziela, 03 stycznia, od godz. 13.00 Gorczeniczka

Poniedziałek, 04 stycznia, od godz. 15.30 pod Kominy od państwa Moszczyńskich do państwa Bartoszewskich

Wtorek, 05 stycznia, od godz. 15.30 – Kominy od państwa Urbańskich do państwa Brokos

Środa, 06 stycznia, od. godz. 13.00 – Moczadła

Niech Boża Dziecię obdarza naszą rodzinę parafialną obfitym błogosławieństwem