Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 15 Listopad 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę Zwykłą

• Gromadzi nas dziś na wspólnej modlitwie XXXIII Niedziela Zwykła. Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam.
  • Msze Święte w niedziele w  naszej parafii są o godz. 8.30, 10.30 i 12.00.
  • Przypominam o zasadach bezpieczeństwa związanego z pandemią – zachowujemy odległość, dezynfekujemy ręce i nosimy maseczki. Według nowych wytycznych sanitarnych w naszym kościele na Mszy Świętej czy nabożeństwach może przebywać 12 osób.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Elżbietę Węgierską, w środę bł. Karolinę Kózkównę, w piątek św. Rafała Kalinowskiego, w sobotę święto Ofiarowania NMP.
  • W środę o 16.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • Wypominki roczne możemy składać jeszcze przez cały listopad. Bóg Zapłać za składane z tej okazji ofiary. Modlitwę za zmarłych w wypominkach rocznych rozpoczniemy od I Niedzieli Adwentu.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla. Po Mszy Świętej o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca z aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.
  • Możemy zamawiać Msze Święte na rok 2021. Zachęcam do modlitwy za naszych bliskich.
  • Biuro Parafialne otwarte po Mszy Świętej.
  • Pod chórem do nabycia tygodnik „Niedziela” i inna prasa katolicka.
  • Dziękuję bardzo mieszkańcom Opalenicy, za troskę o kościół i teren przykościelny w listopadzie.
  • W grudniu o troskę za kościół proszę mieszkańców Poniatówki. W styczniu mieszkańców odcinka Kominy-Osiedle.