• Dziękujemy dziś Dobremu Bogu za dar naszego parafialnego święta. Bóg zapłać wszystkim za wspólne świętowanie naszego odpustu, w szczególny sposób tym, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości - za wszelką pomoc i dobro.
  • Msze Święte w niedziele w  naszej parafii są o godz. 8.30, 10.30 i 12.00. Msza święta o godz. 12.00 będzie Mszą dla dzieci, które serdecznie zapraszam.
  • Przypominam o zasadach bezpieczeństwa związanego z pandemią – zachowujemy odległość, dezynfekujmy ręce i nosimy maseczki.
  • Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację naszych parafialnych dożynek. Organizatorzy dożynek złożyli dar na remont organów w wysokości 1500 zł, za który serdeczne Bóg zapłać.
  • W piątek zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00 uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  • W tym tygodniu przeżywać będziemy biały tydzień dzieci, które przyjęły I Komunię Świętą.
  • W przyszły poniedziałek, 21 września, po Mszy Świętej o godz. 17.00 spotkanie z rodzicami dzieci klas 3, które chcą przystąpić do I Komunii Świętej.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy we wtorek Matkę Bożą Bolesną, w środę męczenników Korneliusza i Cypriana, w piątek św. Stanisława Kostkę patrona młodzieży.
  • W środę o godz. 16.45 litania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Pod chórem do nabycia tygodnik „Niedziela” i czasopisma misyjne.
  • Dziękuję bardzo rodzicom dzieci I komunijnych za posprzątanie kościoła, dekorację i dar ołtarza – dwa nowe ornaty.
  • 17 września w remizie OSP o godz.18.00 zebranie w spawie podziału funduszu sołeckiego.
  • We wrześniu do sprzątania świątyni proszę mieszkańców Moczadeł,   październiku mieszkańców odcinka prawej i lewej strony pod Szczukę, a w listopadzie mieszkańców Opalenicy.

Niech dobry Bóg obdarza każdego z nas w  tygodniu swoją opieką i błogosławieństwem