• Przeżywamy dziś XX Niedzielę zwykłą. Po Mszach Świętych zbiórka do puszki na rzecz osób poszkodowanych w Bejrucie. Zachęcam do wsparcia tej akcji i okazania serca poszkodowanym.
  • Msze Święte w niedzielę w  naszej parafii są o godz. 8.30, 10.30 i 12.00. Przypominam o zasadach bezpieczeństwa związanego z pandemią – zachowujemy odległość i nosimy maseczki.
  • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Jacka, w czwartek św. Bernarda, w piątek św. Piusa, w sobotę Najświętszą Maryję Pannę Królową.
  • Dziękuję za wszelkie ofiary złożone na cele budowlane naszej parafii.
  • Są wolne intencje mszalne. Zachęcam do modlitwy za naszych najbliższych.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Pod chórem do nabycia tygodnik „Niedziela” i inne czasopisma religijne.
  • Dziękuję bardzo mieszkańcom odcinka z prawej strony pod Brodnicę – II część od krzyża za troskę o naszą świątynię.
  • We wrześniu proszę –  mieszkańców Moczadeł, a w październiku mieszkańców odcinka prawej i lewej strony pod Szczukę.

Życzę wszystkim parafianom i gościom naszej parafii udanego tygodnia i dobrej pogody.