• Dziś VI Niedziela Wielkanocna. Serdecznie witam na niedzielnej Eucharystii. Msze św. o godz. 8.30, 10.30 i 12.00.

• Zgodnie z nowymi wskazaniami od dnia 17 maja, na Mszach św.
    w niedzielę i dni powszednie oraz na nabożeństwach, w naszym kościele może uczestniczyć 30 osób. Obowiązują wszystkie dotąd wprowadzone wytyczne (odległość między osobami, zakrywanie ust i nosa).
    Msza św. o godz. 12.00 – w niedziele i święta – będzie sprawowana do momentu ustania wszystkich obostrzeń. Można zamawiać intencje mszalne.

• Serdecznie dziękuję wszystkim za czas modlitwy podczas naszej Wieczystej Adoracji.

• Od poniedziałku do środy w Kościele modlimy się o urodzaje i za kraje głodujące.

• Powoli dobiega końca Okres Wielkanocy pamiętajmy o spowiedzi wielkanocnej. Spowiedź każdego dnia przed nabożeństwem majowym w tygodniu i przed Mszą w niedzielę.

• Biuro parafialne czynne po wieczornej Mszy Świętej.

• Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 16.30. Bardzo serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

• W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Nabożeństwem majowym o godz. 16.30, następnie Msza św.

• Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msze św. o godz. 8.30,10.30 i 12.00.

• Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby Parafii. Dziękuje wszystkim, którzy w jakkolwiek sposób przyczynili się do wycięcia drzew na cmentarzu i uprzątnięcia terenu. Bóg Zapłać.

• Przypominam o segregowaniu śmieci na cmentarzu.

• Przy drzwiach kościoła można nabyć kolejny nr tygodnika „Niedziela

• W maju, o kościół troszczą się Rodziny mieszkające w Gorczeniczce.

• Czerwiec     – Lewa strona pod Brodnicę

• Lipiec          – Prawa strona pod Brodnicę – I część do krzyża