• Dziś IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza. Msze św. o godz. 8.30, 10.30 i 12.00. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w kościele.
  • Od 20 kwietnia br., zgodnie z nowymi wskazaniami, na Mszach św.
    w niedzielę i dni powszednie oraz na nabożeństwach, w naszym kościele może uczestniczyć 20 osób. Obowiązują wszystkie dotąd wprowadzone wytyczne (odległość między osobami, zakrywanie ust i nosa).

Msza św. o godz. 12.00 – w niedziele i święta – będzie sprawowana do momentu ustania wszystkich obostrzeń. Można zamawiać intencje mszalne.
    Dekret Biskupa Ordynariusza dotyczący dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św., obowiązuje do odwołania.
  • Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 16.30.
  • W poniedziałek, wsp. Św. Floriana.
  • W środę, święto Filipa i Jakuba Młodszego, Apostołów. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Nabożeństwem majowym o godz. 16.30, następnie Msza św.
  • W piątek, urocz. Św. Stanisława, bpa i męcz., Głównego Patrona Polski. Msza św. o godz. 8.00, a po niej Nabożeństwo majowe. W tym dniu nie obowiązuje post piątkowy.
  • Za tydzień V Niedziela Wielkanocna. Msze św. o godz. 8.30, 10.30 i 12.00.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Wieczystą Adorację w naszej Parafii. Plan wywieszony jest w gablocie.
  • Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby Parafii.
  • Przy drzwiach kościoła można nabyć kolejny nr tygodnika „Niedziela”.
  • Serdecznie Zachęcam i Zapraszam do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła i uczestnictwa w Mszach św. za pośrednictwem transmisji w środkach społecznego przekazu.
  • W maju, o kościół troszczą się Rodziny mieszkające w Gorczeniczce. Bóg zapłać Paniom z odcinka od p. Moszczyńskich do p. Bartoszewskich za opiekę w minionym miesiącu.

Czerwiec – Lewa strona pod Brodnicę
    Lipiec – Prawa strona pod Brodnicę – I część do krzyża