• Dziś III Niedziela Wielkanocna – Niedziela Biblijna. Msze św. o godz. 8.30, 10.30 i 12.00.
    Dzisiejsza Niedziela inauguruje XII Tydzień Biblijny pod hasłem "Kto we Mnie wierzy, będzie spożywał Chleb życia wiecznego" (por. J 6,35-36).
  • Od 20 kwietnia br., zgodnie z nowymi wskazaniami, na Mszach św. w niedzielę i dni powszednie oraz na nabożeństwach, w naszym kościele może uczestniczyć 20 osób. Obowiązują wszystkie dotąd wprowadzone wytyczne (odległość między osobami, zakrywanie ust i nosa).
    Msza św. o godz. 12.00 – w niedziele i święta – będzie sprawowana do momentu ustania wszystkich obostrzeń. Można zamawiać intencje mszalne.
    Dekret Biskupa Ordynariusza dotyczący dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św., obowiązuje do odwołania.
  • W środę, święto Katarzyny Sieneńskiej, dz. i dra Kła, patronki Europy. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 17.00.
  • W czwartek, od godz. 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św., Msza św. o godz. 17.00.
  • W piątek, wsp. Św. Józefa Rzemieślnika. Msza św. o godz. 9.00 z nabożeństwem majowym.
    Odwiedziny Chorych od godz. 10.00 – proszę o telefoniczne potwierdzenie.
  • W sobotę, urocz. NMP Królowej Polski, Głównej Patronki Polski (uroczystość przeniesiona z niedzieli). Msza św. o godz. 17.00.
  • Za tydzień IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza. Msze św. o godz. 8.30, 10.30 i 12.00.
  • Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby Parafii.
  • Serdecznie Zachęcam i Zapraszam do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła i uczestnictwa w Mszach św. za pośrednictwem transmisji w środkach społecznego przekazu.
  • W kwietniu, o kościół troszczą się Rodziny mieszkające na odcinku
    od p. Moszczyńskich do p. Bartoszewskich. Bóg zapłać!
         Maj – Gorczeniczka        Czerwiec – Lewa strona pod Brodnicę