• Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Msze św. o godz. 8.30, 10.30 i 12.00. Po Mszach św. odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  • Dziś przypada Patronalne Święto Caritas. Rozpoczynamy również 76. Tydzień Miłosierdzia.
  • Od jutra, zgodnie z nowymi wskazaniami, na Mszach św. w niedzielę
    i dni powszednie oraz na nabożeństwach, w naszym kościele będzie mogło uczestniczyć 20 osób. Obowiązują wszystkie dotąd wprowadzone wytyczne (odległość między osobami, zakrywanie ust i nosa).

Msza św. o godz. 12.00 – w niedziele i święta – będzie sprawowana do momentu ustania wszystkich obostrzeń. Można zamawiać intencje mszalne.
    Dekret Biskupa Ordynariusza dotyczący dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św., obowiązuje do odwołania.
  • W środę, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 7.00.
  • W czwartek, urocz. Św. Wojciecha, bpa i męcz., Głównego Patrona Polski. O godz. 17.00 Msza św. w intencji naszej Parafii, wszystkich Dobroczyńców i Ofiarodawców.
  • W sobotę, święto Św. Marka, Ewangelisty. Dzień modlitw o urodzaje.
  • Za tydzień III Niedziela Wielkanocna. Msze św. o godz. 8.30, 10.30 i 12.00.
  • Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby Parafii.
  • W związku z trwającym stanem epidemii, w sprawach administracyjnych proszę o kontakt telefoniczny, w celu ustalenia dogodnego terminu ewentualnego spotkania w biurze. Bardzo dziękuję za zrozumienie.Intencje mszalne można również zamawiać telefonicznie. Jest sporo intencji wolnych, pamiętajmy w ofiarowanych Mszach św. o naszych bliskich, żyjących i zmarłych.
  • Wszystkie bieżące informacje dotyczące wydarzeń w Diecezji i Parafii, dostępne na stronie internetowej Diecezji Toruńskiej oraz na parafialnej stronie, w zakładce „Aktualności”.
  • Serdecznie Zachęcam i Zapraszam do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła i uczestnictwa w Mszach św. za pośrednictwem transmisji w środkach społecznego przekazu.
  • W kwietniu, o kościół troszczą się Rodziny mieszkające na odcinku  od
    p. Moszczyńskich do p. Bartoszewskich. Bóg zapłać!

Maj – Gorczeniczka        Czerwiec – Lewa strona pod Brodnicę