• Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. o godz. 10.30 i 12.00.
  • W Poniedziałek Wielkanocny, Msze św. o godz. 8.30 i 10.30.
  • W Środę, pogrzeb śp. Piotra Śliwińskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
    Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 17.00.
  • W Czwartek, o godz. 17.00 Msza św. w intencji Chorych i Cierpiących. Zapraszam do duchowej łączności i modlitwy w intencji wszystkich zakażonych i ich rodzin.
  • Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego, Msze św. o godz. 8.30 i 10.30. Po Mszach św. odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

• W tym wyjątkowym i trudnym czasie – Serdeczne Bóg zapłać
    za duchową łączność w przeżywaniu tegorocznego Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych. Bóg zapłać za Wspólną modlitwę w Rodzinach. Niech te Święta Paschalne, będą dla każdego z nas Paschą – Przejściem ze Zmartwychwstałym do Nowego Życia.

Serdeczne Bóg zapłać za życzenia wielkoczwartkowe i świąteczne. Dziękuję za wszystkie dary na Plebanię.
    Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na bieżące potrzeby Parafii oraz na kwiaty i świąteczny wystrój kościoła.
    Dziękuję za ofiary złożone w Skarbonkach wielkopostnych i za Świece wielkanocne. Ofiary zostały przekazane do Brodnickiego Centrum Caritas. Bóg zapłać.
    Dziękuję Ofiarodawcom za ufundowanie nowego Paschału i kompletu świec ołtarzowych.
    Dziękuję Rodzinom – Państwu Annie i Dariuszowi Sukalskim, Paulinie i Andrzejowi Zalewskim oraz Anonimowemu Darczyńcy za ufundowanie renowacji krzyża ołtarzowego.
    Serdecznie Dziękuję Pani Ali Wiśniewskiej za przygotowanie kwiatów do kościoła.
    Dziękuję Państwu: Agnieszce Bartoszewskiej, Magdalenie Kokoszanek, Ewie Mańka, Małgorzacie Moszczyńskiej, Krystynie i Mariuszowi Moszczyńskim, Karolinie i Wojciechowi Stawskim, Beacie Wasiłek za przygotowanie dekoracji do kościoła.

• Serdecznie Zachęcam i Zapraszam do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła i uczestnictwa w Mszach św. Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego za pośrednictwem transmisji w środkach społecznego przekazu.
  • Przy drzwiach kościoła można nabyć kolejny nr tygodnika „Niedziela”.
  • W kwietniu, o kościół troszczą się Rodziny mieszkające na odcinku
    od p. Moszczyńskich do p. Bartoszewskich. Bóg zapłać!
         Maj – Gorczeniczka      Czerwiec – Lewa strona pod Brodnicę