• Dziś IV Niedziela Zwykła – Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 8.30 i 10.30, podczas których pobłogosławimy świece.
    2 lutego to Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą i ofiarami wspieramy klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie.
    O godz. 10.00 spotkanie Żywego Różańca – serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.
  • W poniedziałek, wsp. Św. Błażeja, bpa i męcz.
  • W środę, wsp. Św. Agaty, dz. i męcz. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 17.00.
  • W I piątek miesiąca – od godz. 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św., o godz. 17.00 Msza św.
  • Za tydzień V Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 8.30 i 10.30.
    Po Mszach św. udzielę wszystkim chętnym Sakramentu Namaszczenia Chorych.
  • Przy drzwiach kościoła można nabyć kolejny nr tygodnika „Niedziela”.
  • Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w środę i piątek,
    po wieczornej Mszy św.
  • Można zamawiać intencje mszalne na nowy rok. Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych, jak również w różnych intencjach naszych i naszych bliskich – dziękczynnych i błagalnych.
  • W lutym o kościół troszczą się Rodziny mieszkające na odcinku Kominy – od p. Urbańskich do p. Brokos oraz mieszkańcy ul. Sokolej.
    Serdeczne Bóg zapłać Wszystkim Osobom opiekującym się kościołem, z odcinka Gorczenica - od starej szkoły do p. Sochackich, w minionym miesiącu.

Marzec – od p. Sosińskich do p. Gajdów
    Kwiecień – od p. Moszczyńskich do p. Bartoszewskich